zonguldak-hava-uçak-ambulans

Zonguldak ambulans uçak kiralama hizmetimiz, yurt içinde ve yurt dışında birçok şehirde sunduğu havacılık hizmetlerinden sadece bir tanesidir. Çaycuma Havalimanı içinde sunduğumuz hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

Yılların Deneyimi ve Profesyonelliğiyle Çalışıyoruz

Her türlü tıbbi müdahale gerecini içinde bulunduran, adeta bir hastane izlenimi veren son teknoloji uçaklarımız ve profesyonel sağlık kadromuz ile birlikte 7 gün 24 saat Çaycuma Havalimanı merkezli Zonguldak hava ambulansı kiralama hizmetimizde ihtiyacınız olan her şeye erişebileceksiniz. Müşteri memnuniyeti, konfor ve güvenliği önceliğimiz olan uçak kiralama hizmetlerimizde, sizin için her ayrıntının düşünüldüğü uçaklarımızla hızlı bir tahliye gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Tecrübeli, işinin ehli çalışanlarımız ile son teknoloji tıbbi gereç ve uçaklarımızla güvenli tahliye hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Hastaların ve yakınlarının aklında en ufak bir şüpheye yer vermeden, işimizi son derece titizlikle ve profesyonellikle yapıyoruz. Her zaman bu doğrultuda ilerleyen, yenilikçi ve çözüm odaklı çalışma prensibine sahip Plures Air, Zonguldak ambulans uçak kiralama hizmeti için tercih sebebinizdir.

7/24 Hizmete Ulaşmak Çok Kolay

İhtiyaç halinde telefon numaralarımızdan bize ulaşarak Zonguldak ambulans uçak kiralama hizmetimizden 7/24 faydalanabilirsiniz. İhtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda, yurt içi ve yurt dışındaki istediğiniz birçok şehre, çok kısa süreler içinde gerekli donanım ve personel ile birlikte ambulans uçaklarımızı uçuşa hazır konuma getirir, en uygun uçuşu en uygun fiyata size sunarız. Hastalarınızın durumuna göre acil uçuşlar veya fiyatı daha uyguna getirebileceğiniz uçuş saatlerini seçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizi aramak ve gereken bilgileri verdikten sonra uçuş için hazırlanmak. Uçağınız çok kısa sürelerde hazır olur ve Çaycuma Havalimanı'nda uçuş için hazır bekletilir.

İletişim Formu