trabzon-hava-uçak-ambulans

Plures Air, havacılık ve turizm alanında Trabzon özel uçak kiralama hizmetinin yanında ambulans uçak kiralama hizmeti de veren, emniyet, kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği politikalarını gözeten, gerekli tecrübeye sahip olan bir kuruluştur. Plures Air olarak bizler, öngördüğümüz vizyon ve misyon ile Türkiye'deki tüm şehirlere ulaşıp, insan sağlığı gibi çok önemli konularda kaliteli, kaliteli olduğu kadar da ekonomik hizmet vermeyi en önemli sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Bu hususta bünyemizde bir bölgeden diğerine, yaralı ve hasta sevk etmenin en özel ve hızlı yolu olan ambulans uçak kiralama hizmetleri bulundurmaktayız.

Şehzadeler Şehri Trabzon'da Plures Air Ambulans Uçak Kiralama Hizmeti Farklılığı!

Trabzon, hamsisi, manastırları ve diğer tarihi unsurları ile ünlü bir şehrimiz olup, dünyanın fındık merkezlerinden birisi olarak Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktadır. 1957 yılında hizmete giren havaalanı ile birlikte, Trabzon ulusal ve uluslararası hava trafiğine resmen ve fiilen açılmış bulunmaktadır. Hastaya zaman kazandırmada ilk müdahalenin önemini kavrayan şirketimiz Trabzon'da da ambulans uçak kiralama hizmetimiz ile yanınızdadır. Plures Air olarak bizler, Trabzon ambulans uçak kiralama hizmetlerimizi gerçekleştirirken hasta ve refakatçi rahatlığının yanında, ekonomik uygunluğu da göz önünde bulunduruyoruz.

Ambulans uçak kiralama hizmetlerimiz doğrultusunda hastanızı, iki refakatçi ile 1 doktor ve 1 paramedic gözetiminde ulaştırılması gereken kuruluşa minimum süre içerisinde, gerekli donanımın alanının en iyisi ekipmanlar ile sunulduğu ambulans uçaklarımız ile ulaştırıyoruz. Trabzon gibi ülkemizin birçok şehrinde olası acil bir durumda yaralınızın, hastanızın ya da organ nakil işlemi için kaliteli ve ekonomik ambulans uçak kiralama hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

İletişim Formu