tekirdağ-çorlu-hava-uçak-ambulans

Plures Air acil sağlık taşımacılık ve nakil ihtiyaçlarına en hızlı çözümleriyle Tekirdağ Çorlu hava ambulansı uçak kiralama hizmeti sunmaktadır.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı'yla bağlantılı olarak sunduğu ambulans uçak kiralama hizmetiyle hızlı, güvenli ve konforlu nakil imkanı sunan Plures Air, her hastaya özel bir hizmet sunuyor.

Yurtiçi ve Yurtdışı Tahliye Hizmeti

Plures Air, kiralama yaptığınız ambulans uçaklarıyla yurtiçi ve yurt dışı hasta nakillerinde, acil hasta transferlerinde ve organ taşımacılık ihtiyaçlarınızda müşterilerinin hizmetinde.

Plures ile hastanızı yormadan Tekirdağ Çorlu Havalimanı üzerinden yurtiçi ya da yurtdışındaki hastaneden eve ulaştırılmasında, planlı bir şekilde hastanın yurtiçi ve yurtdışı hastanesine ulaştırılmasına, acil durumlarda hızlı bir şekilde bir başka sağlık kurumuna götürülmesinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ambulans uçak kiralama hizmeti hastanızın yaşam standartlarını arttırarak iyileşmesini hızlandırmakta ve acil durumlarda hayatını kurtarmaktadır.

Konforlu Ulaşım

Uzman uçuş ekibine ilaveten özel sağlık personeli eşliğinde taşınan hastanızın kontrollü ulaşımına olanak sağlanır. Hava ambulans uçakları ile sarsılmadan, uzun yol stresine girmeden taşınan hastanız daha az yorulur ve bu iyileşme sürecine olumlu katkı sağlar.

Organ Nakli Taşımacılığı

Özel dikkat gerektiren organ nakli taşımacılık hizmetini Tekirdağ Çorlu Havalimanı merkezli ihtiyaçlarınızda hizmet verebilen Plures, gerekli prosedürleri izleyerek organın zarar görmeden hızlı bir şekilde hastaya ulaştırılmasında görev almaktadır.

Plures Air hava ambulans uçak kiralama hizmetiyle talep ettiğiniz takdirde kara ambulansını da sizin için hazır ederek Tekirdağ Çorlu Havalimanı'na ya da havalimanından hasta veya organın taşımasında yüksek kalite standartlarına ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.

Plures Air, Tekirdağ Çorlu Havalimanında 7/24 ambulans uçak kiralama hizmeti vermektedir.

İletişim Formu