sivas-hava-uçak-ambulans

Türkiye'nin tüm şehirlerine 7/24, mükemmel havacılık hizmetleri sunan Plures, Sivas hava ambulansı uçak kiralama hizmeti ile ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda.

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı bağlantılı ambulans uçak kiralama ihtiyaçlarınızda 7/24 sunduğu hizmetiyle ihtiyaç duyduğunuz sağlık taşımacılık ve nakil hizmetlerine ulaşmanızı sağlayan Plures Air yurtiçi ve yurtdışına uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır.

Kiralama yaptığınız ambulans uçakları ile hastanızı planlı ve acil durumlarda, konforlu ve hızlı taşımanıza olanak sağlayan Plures hava tahliye ihtiyaçlarınızda da özel çözümleriyle sizinle.

Ambulans uçak kiralama hizmeti vakit kaybının önüne geçmek için size en yakın havalimanından hizmet sunmaktadır. Sivas Nuri Demirağ Havalimanı merkezli ambulans uçak kiralama hizmeti sunan Plures, 7 gün 24 saat tam zamanlı hizmet verebilmektedir.

İhtiyaç duyduğunuz hizmeti alırken gerek duyulan izin ve prosedürlerle Plures ilgilenmektedir. Sivas Nuri Demirağ Havalimanı'nda bekleyen ambulans uçağınıza ulaşmanız için talep ettiğiniz takdirde kara ambulans transfer hizmeti de sunabilmekteyiz.

Size Özel 7/24 Hizmet

Hastanızın konforu için her ayrıntıyı düşünüyor ve planlıyoruz. Son teknoloji sağlık ekipman ve malzemeleriyle donatılmış uçaklar ile hizmet veriyoruz. Uçuşlar tecrübeli pilot ve uzman sağlık ekipleri ile gerçekleşir. Ambulans uçak Sivas'tan havalandığı andan itibaren diğer sağlık kurumuna ulaşana kadar hastanızın uzman sağlık ekibi tarafından sürekli kontrol edilmesine olanak sağlar. Sağlık personelleri, ilgili sağlık ekipleri ile koordineli olarak çalışarak olumsuz bir durumda hemen doğru stratejiyi izleyebilmektedir.

Organ nakli taşımacılığında önemli olan, uçuş ve taşımacılık prosedürlerini mükemmel şekilde gerçekleştiren Plures, organın donörden alıcıya ulaşana kadarki her aşamada aktif şekilde rol alır ve en sağlıklı şekilde ulaşmasını sağlar.

Plures Air güvencesi ve tecrübesiyle sunulan Sivas ambulans uçak kiralama hizmetleri hakkında bilgi almak, size özel sunulan ayrıcalıkları öğrenmek ve bu hizmetten yararlanmak için iletişime geçin.

İletişim Formu