sinop-hava-uçak-ambulans

Plures, tıbbi tahliye ve havacılık sektörlerindeki tecrübesiyle Sinop ambulans uçak kiralama hizmeti sunmakta ve müşterilerinin en zor anında hayatlarını kolaylaştırarak yanlarında olmaktadır.

Karadeniz'in doğal limanlarından biri olan Sinop'un güzelliği ile dillere destan, Zeus'un bile başını döndüren Sinope'nin ismini taşımasına şaşmamalı. Anadolu'nun en eski yerleşim birimlerinden biri olması ve özellikle Selçuklular zamanı oluşturulan tarihi doku şehrin doğal güzellikleri ile birleşince ortaya kusursuz bir güzellik ortaya çıkmış.

Tarih boyunca şehri muhafaza eden tarihi kale son dönemlerde cezaevi olarak adını duyurmuştur. Sebahattin Ali, Refik Halit Karay, Mustafa Suphi, Ruhi Su gibi isimlerin bu cezaevinde yatmaları yakın tarihte de bu kaleyi çok önemli bir konuma yükseltmiştir.

Sinop Havaalanı merkezli sunduğumuz ambulans uçak kiralama hizmeti ile bu şehirden Türkiye'nin ve dünyanın herhangi bir yerindeki sağlık kurumuna konforlu, güvenli, huzurlu ve hızlı tıbbi tahliye hizmeti sunmaktayız. Dünya standartlarında sağladığı servis ile sağlık ihtiyaçlarınıza uygun taşımacılık ve ulaşım taleplerinize uygun çözümler üreten şirketimiz, ihtiyaç duyulan desteği hasta ve hasta yakınlarına sağlayarak bu sürecin daha çabuk atlatılmasına yardımcı olur.

Sinop Hava Ambulansı ve Özel Uçak Kiralama Hizmeti Sizi Bekliyor

Plures Air mükemmel planlaması ve koordineli çalışması ile ambulans uçağınızı, uçuş ve sağlık ekibi, sağlık ekipmanlarını en kısa sürede hazır edip havalimanında sizin için bekletirken gerekli izin ve belgeleri de mümkün olan en kısa sürede sizi yormadan alır ve hazırlar. Kaliteye ulaşmak için beklemeniz, yorulmanız ya da ekstra çaba harcamanız gereksizdir. Plures Air sizin yerinize tüm ayrıntıları düşünür. Siz de Sinop merkezli ambulans ve özel uçak kiralama hizmetimiz ile size sağlayacağımız avantaj ve ayrıcalıkları öğrenmek için derhal bize ulaşın.

İletişim Formu