şanlıurfa-hava-uçak-ambulans

Plures, dünya standartları ile yarışan hizmet anlayışıyla Şanlıurfa ambulans uçak kiralama hizmeti vermektedir.

Türkiye'nin en kalabalık dokuzuncu ili olan Şanlıurfa tarih kitaplarının yeniden yazılmasına neden olan en eski mabedinin bulunduğu yer olan Göbeklitepe Höyüğü'nü sınırları içerisinde barındırır. Tarih boyunca önemli kültürlerin etkisi altında kalan şehir, manevi misyonunu devam ettirmiştir. İbrahim Peygamber'in ateşe atıldığı kutsal yer olarak bilinmesinin haricinde Hz. Eyüp'ün de doğum yeri olarak kabul edilmiştir. Şehir Hıristiyanlar ve Yahudiler için de önemli merkezlerinden biriydi. Şehrin Ulucami ve Selahattin Eyyubi Camii altındaki görkemli sinagog ve kilise kalıntıları da bunu doğrulamaktadır.

Şanlıurfa GAP Havaalanından gerçekleştirdiğimiz hava ambulans uçağı kiralama hizmetle ile hızlı ve güvenli çözümler üretmekteyiz.

Şanlıurfa Ambulans Uçak Kiralama Hizmeti ile Acil Durumları Riske Atmayın

Hemen müdahale gerektiren acil durumlarda Plures Air'ı arayarak zaman kazanabilir hatta hastanıza kazandırdığınız konforla yaşam şansını ciddi oranlarda arttırabilirsiniz. Plures, havalimanları üzerinden hizmet veren kiralama şirketi olmasına karşılık talebiniz doğrultusunda gerekli kara yolu transfer organizasyonunu da sizin yerinize oluşturmakta, koordineli ve planlı çalışması sayesinde hastanıza ve müdahale yapan doktorlara ciddi oranda zaman kazandırmaktadır.

Hastanızın sağlığı ve güvenliği için en deneyimli insanlarla çalışan şirketimiz, sağlık sektöründeki teknolojileri takip ederek tahliye amaçlı kiralama yapacağınız jeti cankurtaran son teknoloji ile donatmaktadır. Organ nakli ulaşımı hizmetlerinde de güvenle faydalanabileceğiniz bu özel hizmet en zor anlarınızda sağladığı destekle zahmetsiz sonuçlar almanıza yardımcı olur.

7/24 Şanlıurfa özel ambulans uçak kiralama hizmeti ile sağlık ihtiyaçlarınıza yenilikçi çözümler almak istiyorsanız Plures sizi bekliyor.

İletişim Formu