samsun-hava-uçak-ambulans

Orta Karadeniz'in en kalabalık şehrine sunduğumuz Samsun ambulans uçağı kiralama hizmeti ile yüksek standartlarda sağlık ulaşım ve taşımacılık hizmeti sağlamaktayız.

Karadeniz'in sosyal, kültürel ve ekonomik açıdan en gelişmiş şehirleri arasında yer alan Samsun, bunu M.Ö. 60000'e dayanan yerleşim geçmişine borçludur. Türkiye'nin kurulmasında da önemli rol oynayan şehir 19 Mayıs Kenti olarak anılırken Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın ev sahipliğini de üstlenir.

Bulunduğu konum sebebiyle 20. yüzyıla gelene kadar sağlık alanında büyük eksiklikleri olan Samsun zamanındaki kısıtlı imkanları aşıp Karadeniz'in en önemli sağlık merkezlerinden biri haline geldi. Hatta Anadolu'nun ilk ilaç fabrikası da bu şehirde kurulmuştur.

Samsunlular ve Samsun'la bağlantılı sağlık ulaşım ve taşımacılık ihtiyacı olan müşterilerimiz için ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan ve yüksek kalite standartlarında 7/24 ambulans uçak kiralama hizmeti vermekteyiz. Samsun Çarşamba Havaalanı üzerinden sunduğumuz bu hizmet, ileri teknoloji sağlık araçları, deneyimli uçuş ve sağlık personeli ve ek hizmetleri kapsar.

Samsun Ambulans Uçak Kiralama Hizmeti İhtiyacınıza Tek Elden Çözüm Bulun

Plures Air'ın sunduğu ek hizmetler sağlık ulaşım ve taşımacılık ihtiyaçlarınıza tek elden sorunsuz ve kolay çözüm üretmenize yardımcı olur. Hava ambulanslarına ek olarak talep ettiğiniz takdirde hastanızın karayolu ile ulaşımı da aynı kalitedeki standartlarda sağlanmakta, hastalık ya da özel durumuyla ilgili ekipman ve diğer sağlık gereçleri temin edilmektedir.

Şirketimiz özel çözümleriyle zor zamanlarınızda üzerinizde bulunan yükü azaltmakta hastanızın konforunu koruyarak ihtiyaç duyulan hızı kazandırmaktadır.

Hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmak için online talep formunu ayrıntılı şekilde doldurmayı ya da müşteri temsilcimize ayrıntılı bilgi sunmayı unutmayın. Sizde Plures Air güvencesi ile kesintisiz ve kusursuz bir hizmet almak için Samsun ambulans uçak kiralama hizmetimiz ile tanışabilirsiniz.

İletişim Formu