mus-hava-uçak-ambulans

Muş ambulans uçak hizmeti, Plures Air tarafından yıl boyunca 7 gün 24 saat hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Bu hizmetimiz, gelişmiş bütün dünya ülkelerinde olduğu gibi Türkiye'de de; bilirkişilerden oluşan bir ekip, yüksek teknolojiyle donatılmış araçlar ve ihtimam gerektirir. Plures Air, alanında öncü bir firma olarak uzmanları ve yüksek teknoloji ekipmanlarıyla Muş'ta da 7/24 hizmet sunmaktadır.

Hayatımızda bir saniyenin bile çok kritik öneme sahip olduğu anlar yaşayabiliyoruz. Acil durumlara ne kadar hızlı müdahale etme şansımız olursa aldığımız sonuç da o kadar hayat kurtarıcı bir ehemmiyete sahip olur. Plures Air ailesi olarak ambulans uçak kiralama hizmeti ile sizlerle beraber bu mucizevi anlara tanık olmanın övüncüyle büyüyoruz. Kara yolu ambulanslarının kötü hava koşulları, trafik sıkışıklığı ve bunun gibi nedenlerden dolayı yaralı ve hastalara müdahaleyi geciktirdiği durumlarda oluşan problemler göz ardı edilemez. Özellikle can kurtarma operasyonlarında hızlı ulaşım gün geçtikçe önem kazanmaktadır. Plures Air'in özel kiralama hizmeti sizin en zor anlarınızda bile yüksek hizmet kalitesiyle yanınızda olacaktır. Hava ağı yoluyla hasta ve yaralıların nakli yapılırken ilk müdahale hızlı ve kaliteli bir şekilde uçaklarımızda yapılmaktadır. Tıbbi personelin hastaya müdahalesi için büyük ve rahat bir alan sağlanır. Acil müdahale sonrası hasta ve yaralılar tedavinin yapılacağı sağlık kuruluşuna emniyetli bir şekilde ulaşımı sağlanır. Hastanın hususi araçla yolculuk yapamayacak derecede rahatsız olduğu durumlarda da ambulans uçak kiralamak gerekli olmaktadır. Ambulans uçak hizmetinin, yaralanmalarda oluşan iltihabı %10 oranında azalttığı ve kafa travmalarından kaynaklanan ölümleri %16 oranında azalttığı görülmektedir.

Muş Merkezli 7/24 Kalkışa Hazırız!

Plures, müşterilerine fazlasıyla önem vermektedir. Bünyesindeki mevcut uçakların bakım ve onarım kontrolleri düzenli olarak, aksatılmadan yapılmaktadır. Ayrıca bünyesinde çalışan ilk müdahale ekibi, pilotları, kabin görevlileri ve teknik ekibiyle sizlere güler yüzlü ve kalitesi üst düzeyde hizmeti garanti etmektedir. Türkiye'deki en kaliteli ve güvenli özel tıbbi tahliye hizmetini almak için doğru yerdesiniz. Sadece sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda özel servis sağlayan bir firmayla çalışmak istiyorsanız Plures Air doğru seçim olacaktır. Muş ambulans uçak kiralama hizmeti ayrıcalığından yararlanmak için destek hattımıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu