mardin-hava-uçak-ambulans

7 Gün 24 saat Mardin ambulans uçak kiralama hizmeti ile ihtiyaç duyan bireylerin yüksek kalitede tahliye hizmetimizle buluşturuyoruz.

Suriye ile sınır komşusu olan Mardin farklı kültürlere ev sahipliği yapmış güneydoğu illerimizden biridir. Zamanında İpek Yolu güzergahında yer alması ve dini inanışlar paralelinde çok farklı kültürlere ev sahipliği yapması nedeniyle çok sayıda tarihi yapıyı bünyesinde barındırır. Tarihi yapının korunması şehri ziyaret edenlerin üzerinde sanki zaman hiç ilerlememiş gibi bir izlenim bırakır. Şehrin sokaklarını gezerken unutulmaya yüz tutmuş sanatların hala inatla yaşatılmasına şahit olunması bu etkiyi arttırır. Telkari başta olmak üzere bakırcılık, semercilik, taş işlemeciliği, ahşap oymacılığı gibi pek çok geleneksel el sanatı yaşatılmaya devam edilmektedir.

Şehir konum olarak oldukça önemli bir mevkide yer alsa da kış aylarındaki olumsuz hava koşulları sonucu ulaşımla ilgili büyük problemler yaşamaktadır. Firmamız edindiği birikimle Mardinlilere daha iyi sağlık hava ulaşım hizmeti alabilmeleri adına ambulans uçak kiralama hizmeti sunmaktadır. Plures Air'dan kiralama yapacağınız uçaklarla Türkiye ve dünya'nın her köşesindeki sağlık merkezlerine oldukça kısa zamanda konforlu bir yolculukla ulaşırsınız.

Mardin Ambulans Uçak Kiralama Hizmetinde Jet Uçaklar 7/24 Sizinle

Hava ambulansı ihtiyacınıza ürettiğimizi çözümler ile sağlık ihtiyaçlarınızda hız ve konfor sunuyoruz. Acil veya planlanmış ihtiyaçlarınızda size yüksek kalitede hizmet vermek için müşteri temsilcilerimiz haftanın her günü ve günün her saati sizin için çalışıyorlar. Acil durumlarda mümkün olan en kısa sürede Mardin Havalimanı'nda ambulans uçağınız hazır beklerken planlı ihtiyaçlarınızda hangi saat olursa olsun hizmet alabilirsiniz.

Havacılık sektöründe öncü firmalardan olan Plures; planlama, koordineli çalışma ve disipliniyle hava ambulanslarının yanı sıra ihtiyaç duyduğunuzda kara ambulanslarını da ayarlamakla kalmayıp ihtiyaçlarınıza uygun ek hizmet paketiyle kusursuz sağlık ulaşımı ve organ nakli taşımacılığına ulaşmanıza yardımcı oluyor.

Mardin ambulans uçak kiralama hizmeti ile ihtiyaç duyduğunuz her an sağlık ulaşım ve taşımacılık hizmeti almak için Plures Air hazır!

İletişim Formu