konya-hava-uçak-ambulans

Kazandığımız birikimlerle Konya ambulans uçak kiralama hizmeti ile Konyalıların acil ihtiyaçlarında 7/24 yanlarında olmaya devam ediyoruz.

Türkiye'nin yeryüzü ölçümü olarak en büyük şehri olan Konya nüfus yoğunluğu açısından da yedinci sırayı alır. Anadolu'nun en eski yerleşim birimlerinden biri olmasının yanı sıra tarihin her anında önemli bir konumda olan şehir tarihin en önemli düşünce adamı ve mutasavvıfı Mevlana'nın en verimli senelerini geçirdiği ve vefat ettiği şehir olması sebebiyle manevi önemi oldukça yüksek bir inanç merkezidir. Mevlana Müzesi ve diğer tarihi yapılarıyla önemli bir turizm merkezi olma özelliği de göstermektedir.

Plures Air bu değerli topraklarda bulunan müşterilerine Türkiye'nin ve dünyanın her yanına kolayca tıbbi tahliye ulaşımlarını sağlayan ambulans uçakları ile 7/24 kiralama hizmeti sunuyor. Teknoloji yakından takip eden şirketimiz, havacılık alanında edindiği birikimleri de kullanarak uluslararası standartlarda müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda şekillenen özel hizmet anlayışıyla sektörün öncü firmaları arasında yer almanın gururuyla çalışır.

Hızlı ve Sorunsuz Konya Ambulans Uçak Kiralama Hizmeti

Acil sağlık ulaşım ve taşımacılık ihtiyaçlarında hastaya ve doktorlara kazandırılacak bir saniyenin bile mucizevi geri dönüşlerinin bilinciyle hareket eden firmamız, her atacağı adımı etraflıca düşünerek hızla planlar ve hemen uygulamaya geçer. 7/24 Kiralama hizmeti ayrıcalığıyla hastanın ihtiyaçları doğrultusunda modern cihazlarla donatılmış hava ambulansı, eğitimli sağlık personeli ve gerekiyorsa kara bağlantılarıyla olabilecek en kısa sürede emrinize amadedir.

Jet uçakları acil ihtiyaçlarınızda olduğu kadar planlı nakil ihtiyaçlarınızda da hastanıza sağladığı konforla iyileşme süresine önemli derecede katkı sağlar. Gözetim altında hızlı ve güvenli bir şekilde nakil edileceği sağlık kurumuna ya da eve ulaşımı sağlanır.

Organ nakli taşımacılık hizmetiyle de uzman çözümler sunan Plures Air kiralama yaptığınız jet uçaklarla en uzak mesafeleri bile kısaltır. Organın zarar görmeden hızla size ulaşmasını sağlar.

Konya Havalimanı'ndan Türkiye'nin ve dünya'nın her hangi bir köşesindeki sağlık kurumuna Plures Air'ın kusursuz hizmeti ile ulaşmak için online talep formu yardımıyla ya da telefon aracılığıyla bize ulaşabilir. Konya ambulans uçak kiralama hizmetimiz ile sağlanan tüm ayrıcalık ve avantajlardan yararlanabilirsiniz.

İletişim Formu