kahramanmaraş-hava-uçak-ambulans

Hasta ya da kazazedeyi yalnızca gereken sağlık merkezine götürmekle yükümlü olmayan aynı zamanda doktoru, hemşiresi ve acil durumda müdahaleyi sağlayacak ekipmanlarıyla donanımlı bir sağlık merkezi olan Plures ambulans uçakları artık Kahramanmaraşlıların da hizmetindedir. 7 /24 hizmet veren firmamızın önceliği sağlığınız ve güvenliğinizdir. Size her şeyden önce sağlıklı bir yaşam diliyoruz ama unutmayın ihtiyacınız olduğunda biz buradayız.

KAHRAMANMARAŞ AMBULANS UÇAK KİRALAMA HİZMETLERİ

Globalleşen dünyada çalışma koşullarınız gereği, bazen aynı gün içinde, iki şehirde ve hatta iki ayrı ülkede olmanız bile gerekebilir. Sağlık problemi yaşıyorsunuz ve bu problem sizin birkaç yüz kilometre ötedeki bir başka şehre taşınmanızı gerektirebilir. Doğal afet veya bir kaza sonucu yaralıların acilen diğer illere götürülmesine ihtiyaç duyulabilir. Organ bekliyorsunuz organ bulundu ve hızla sizin bulunduğunuz yere nakledilmeli. Böyle durumlarda ulaşım, en ciddi sorunlardan biri olarak karşımıza çıkar ve tarifelere bağlı kalmak da, zaman kaybına ve hatta yaşam kaybına bile neden olabilir. Plures, tam da bu noktada devreye girer. 7/24 Kahramanmaraş ya da dilediğiniz şehirden ambulans uçak talebinde bulunabilirsiniz. Acilen gitmeniz gereken yerlere sizi götürecek jet uçaklarımız, sağlık sorunlarınızın çözülebileceği yere sizi ulaştıran ya da ihtiyacınız olan organları size tam zamanında yetiştiren özel jet ambulans uçaklarımızla hizmetinizdeyiz.

KAHRAMANMARAŞ BİLGİ

Tarihi Hititlere kadar uzanan, Adını Hititli General Maraj'dan alan ve Kurtuluş Savaşında " Maraş bize mezar olmadan / Düşmana gülzar olmaz." diyen yiğitlerinden dolayı adının önündeki " Kahraman" ünvanını da TBMM'den alan, tarihi camileri, medreseleri, hamamları, çeşmeleri, köprüleri ve kaleleriyle buram buram tarih kokan Kahramanmaraş, kendine has mutfağı ve şöhreti ülkemiz sınırlarını da aşmış olan dondurmasıyla, yaylalarıyla, mesire yerleriyle ülkemizin güzide illerinden biridir.

İletişim Formu