izmir-hava-uçak-ambulans

İzmir Adnan Menderes Havalimanı bağlantılı tüm ambulans uçak kiralama talepleriniz için Plures Air benzersiz bir hizmet sunmaktadır. Uzman kadrosu ve deneyimli ekibinin yanı sıra tıbbi personeliyle kiralayacağınız ambulans uçaklarımızla gerçekleştireceğiniz nakiller sorunsuz geçecektir.

Tam Donanımlı Ambulans Uçaklarda Nakil

Plures Air'in bünyesinde bulunan ambulans uçaklar hastanın tıbbi tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde donatılmıştır. Plures Air'ın uzman kadrosu ve deneyimli ekibinin yanı sıra tıbbi personelleri uçuşlarda hazır bulunmakta; hastanın yolculuk süresince bakımı yapılarak ihtiyaçları güler yüzle karşılanmaktadır.

İzmir Merkezli 7/24 Tıbbi Tahliye

Ambulans uçaklar günümüzde hızlı olmaları ve emniyetli yolculuk sunmaları sebebiyle oldukça fazla tercih edilmektedir. Özellikle kara yolu ulaşımında yetersiz kalındığı bölgelerde hastaların ihtiyaçlarını en hızlı karşılayan ulaşım aracı yine ambulans uçaklardır. Bu sebepten kırsal ve kara yolu ulaşımının zor olduğu şehirlerden İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na nakli gerçekleştirilecek yolcuların Plures Air'ı tercih etmeleri yolculuğun beklentilerin dışına çıkmadan sonlanmasını sağlar.

İzmir gibi büyükşehirlerde yaşanan trafik sorunu göz önünde bulundurulduğunda ise ambulans uçak kiralama hizmeti yine nakil işlemlerinde ilk sırada tercih edilmektedir. Bu hizmetten faydalanma talebinin Plures Air'a bildirilmesinin ardından kısa süre içerisinde uçağınız Adnan Menderes Havalimanı'nda kalkışa hazır hâlde bulundurulmaktadır. Zaman kaybı yaşamadan gerçekleştirilecek nakillerde hastanızı gönül rahatlığıyla Plures Air'a emanet edebilir, naklin yolculuğun başından sonuna sorunsuz geçmesini sağlayabilirsiniz.

Tıbbi tahliye alanında uzmanlaşan Plures Air'ı tercih ederek hastaların yanı sıra organ ve doktor nakilleri gerçekleştirebilir; varılması gereken noktaya en hızlı yoldan, vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz.

İzmir merkezli tüm uçak kiralama ihtiyaçlarınız için lütfen iletişim kanallarımızdan bize ulaşın. İzmir Adnan Menderes Havalimanı ambulans uçak kiralama hizmetimizden faydalanın, kaygıları hayatınızdan çıkarın.

İletişim Formu