hatay-hava-uçak-ambulans

Suriye ve Filistin'le bağlantı noktamıza, Hatay ambulans uçak kiralama hizmetimiz ile bölgenin çok kültürlü ve kozmopolit yapısına uygun çözümleriyle ile 7/24 emrinizdeyiz.

Mezopotamya'nın en eski yerleşim birimlerinden biri olan Hatay, Türkiye'nin en önemli kültür merkezlerinden biri olmasının yanı sıra önemli liman ve sanayi şehirlerinden birisidir. Oldukça farklı kültürlere ev sahipliği yapan kent, konumu ve verimli topraklarıyla tarih boyunca önemli merkezlerden biri olmasının yanı sıra Roma Uygarlığı'nın 3. büyük kenti olması ve diğer kültürlerin korunması sebebiyle mükemmel bir tarihi dokuya sahiptir. Tarih boyunca liman kent olarak kullanılması zenginleşmesine, farklı kültürlerin bir arada yaşamalarına olanak sağlayacak zengin kültür seviyesine ulaşmasına olanak tanımıştır. Kent aynı zamanda Unesco Barış Şehri ve Gastronomi Şehri unvanlarını gururla taşımaktadır.

Plures Air, yerli ve yabancı turistler için cazibe merkezi haline gelmiş Hatay iline Hatay Havalimanı üzerinden ambulans uçak kiralama da dahil olmak üzere dünya standartlarında havacılık hizmetleri sunar. Şehrin kültürel dokusu ve özel ihtiyaçları göz önüne alınarak planlanan bu özel hizmet, müşteri memnuniyeti için tamamıyla müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda oluşturulur.

Hatay Ambulans Uçak Kiralama Hizmeti ile Hız Kazanın

Plures Air'ın sunduğu özel sağlık taşımacılık ve ulaşım hizmetlerinden yararlanarak hastanıza ihtiyaç duyduğu zamanı ve konforu kazandırmak çok kolay. Yüksek kalite standartlarını uygun fiyata sağlama prensibi ile hareket eden şirketimiz, ihtiyaç duyduğunuz andan itibaren sizin yanınızda olarak yaşadığınız zorlu süreci atlatmanız için gereken hız, güvenlik, konfor ve zamanı size kazandırır.

Hastanız için önemli olan sağlık teknolojileri ile donatılmış modern jet uçakları, yurtiçi ve yurtdışına hizmet verebilmekte. Deneyimli personeli sayesinde bürokratik işlemler için ekstra çaba harcamanıza gerek kalmadan istediğiniz sağlık merkezine ulaşmak sandığınızdan basittir. Uzman uçuş ekibine ek olarak nitelikli sağlık personeli ile hastanızın gözetim altında ulaşımını sağlıyoruz.

Size yardımcı olmamız için bize ulaşmanız yeterlidir. Acil ve planlı ihtiyaçlarınızda güvenle tercih edebileceğiniz Hatay ambulans uçak kiralama hizmeti, ihtiyaç duyduğunuz her an bir telefon kadar yakınınızda.

İletişim Formu