gaziantep-hava-uçak-ambulans

Firmamız, Mezopotamya ve Anadolu'nun birleştiği bölgeye sunduğu Gaziantep ambulans uçak kiralama hizmeti ile havacılık sektöründe kazandığı tecrübeleri ve müşteri memnuniyeti baz alınarak oluşturulan özel hizmet planını Anteplilerin emrine sunmaktadır.

Dünya'nın hala yaşanabilen en eski kentlerinden biri olan Dülük'ü içinde barındıran Gaziantep, Türkiye'nin en kalabalık 8. şehridir. Barındırdığı tarihi doku ile birlikte Türkiye'nin en önemli sanayi ve ticaret merkezlerinden biri olan şehir değişik medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Kültüründe ve dokusunda ev sahipliği yaptığı uygarlıkların izlerini taşıyan şehir, tarih boyunca önemli merkezlere yakın olması ve stratejik konumu sebebiyle Osmanlı'da da olduğu gibi Kurtuluş Savaşı'ndan sonra da önemini korumuştur.

Plures Air, Romalıların Antiochia ad Taurum diye adlandırdığı kentine uluslararası hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı üzerinden havacılık faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Hizmetleri arasında yer alan hava ambulansı uçak kiralama ile sağlık taşımacılık ve ulaşım ihtiyaçlarınız için yurtiçi ve yurtdışı hizmet sunar.

7/24 Gaziantep Hava Ambulansı ve Ambulans Uçak Kiralama

Acil sağlık ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Acil sağlık ulaşım ihtiyaçlarınızda günün her saati ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerimiz ve yetkili personelimizle mükemmel planlama ile hızla hazırlanan hava ambulanslarını planlı ihtiyaçlarınızda olduğu gibi organ nakli taşımacılığında da tercih edebilirsiniz.

Şirketimiz, sağlık alanında kusursuz hizmete ulaşmanız için işin uzmanlarıyla çalışan ve aynı zamanda teknolojiyi yakından takip ederek hastaların yaşam kalitelerini arttıracak yapıyı bünyesinde toplamıştır.

Yüksek standartlardaki sağlık ulaşım ve taşımacılığını uygun fiyatlarla müşterilerine sunan Plures Air için hastalarına kazandırdığı konfor ve zamanla kazanılan yaşam kalitesi birinci önceliktir. Tahliye sırasında hasta ve doktorlara kazandırılan zamanı sağlayan jet uçakların hastaya sağladığı konfor ve gözetimle hastanın stabil durumunun etkili bir biçimde korunması sağlanır.

Gaziantep ambulans uçak kiralama hizmeti hakkında daha fazla bilgi alabilir, bu hizmetin size sağladığı avantaj ve ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

İletişim Formu