erzurum-hava-uçak-ambulans

Sektörün öncülerinden Plures Air'ın Erzurum Havalimanı ambulans uçak kiralama hizmetinden yararlanarak sorunsuz nakillerin haklı mutluluğunu yaşayın!

Coğrafi konumu itibarıyla Erzurum için kara yoluyla ambulans hizmeti tercih etmek vakit kaybını da beraberinde getirecektir. Hasta nakillerinin başarıyla tamamlanması için hızın en önemli unsur olduğu düşünüldüğünde, ambulans uçaklar hayati önem taşımaktadır. Yılların tecrübesiyle bu hizmeti Türkiye'nin ve dünyanın tüm havalimanlarında güvenle gerçekleştiren Plures Air, Erzurum bağlantılı hasta nakillerinizde sahip olduğu tüm imkânları sizlere sunuyor.

Birinci Sınıf Hizmet

Hastaların konforlu bir yolculuk geçirmesini sağlayacak donanımdaki uçaklarıyla Plures Air, verdiği hizmetler bütününde de konforlu ve güvenli bir yolculuk vadediyor. Uçaklarımız hastanızın ihtiyacı olabilecek yoğun bakım ünitesi dâhil tüm teçhizatları bünyesinde barındırmaktadır. Uzman ekibi, deneyimli kadrosu ve ambulans uçaklarda hazır bulunan tıbbi personeliyle Plures Air'dan kiralayacağınız ambulans uçaklarla gerçekleştireceğiniz nakiller, sorunsuz ve beklentilerin üzerinde geçecektir.

Erzurum Bağlantılı Tüm Nakillerinizde Plures Sizinle

Erzurum Havalimanı ambulans uçak kiralama hizmetini Erzurum'a ya da Erzurum'dan gerçekleştirmeyi düşündüğünüz tüm tıbbi nakiller için alabilirsiniz. Hasta ya da organ nakillerinde geçen her dakikanın aleyhte olduğu bilinciyle hareket eden Plures Air'ı tercih ederek belirlenen saatin dışına çıkmadan tahliye ve nakil yapmanın güvenini hissedeceksiniz.

Hizmetlerimizden yararlanmak ya da hakkımızda daha detaylı bilgi edinmek için lütfen iletişim kanallarımızdan bize ulaşın. Plures Air'ın Erzurum Havalimanı ambulans uçak kiralama hizmetinden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

İletişim Formu