çanakkale-hava-uçak-ambulans

Çanakkale Havalimanı ambulans uçak ihtiyaçlarınızı sektörün öncü kuruluşlarından Plures Air'ı tercih ederek benzersiz şekilde karşılama olanağına sahip olun. Pek çok alanda olduğu gibi sağlık alanında da müşterilerinin beklentilerini a'dan z'ye karşılayan Plures Air ile hasta nakillerinizde sorun yaşamaz, güvenli transferler gerçekleştirmiş olmanın rahatlığını yaşarsınız.

Kara yolu ambulanslarının ulaşamayacağı bölgelerde, naklin acilen gerçekleştirilmesi gereken durumlarda ve yolculuğun hasta için yüksek konforda geçmesi birincil unsur olduğunda ambulans uçaklar hızları, konforları ve hava yolunun avantajlarını kullanmalarıyla nakillerin beklentilerin üzerinde geçmesini sağlamaktadır. Plures Air her hizmetinde olduğu gibi bu hizmetinde de müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta, hastalarınızın rahatı için gerekli tüm çabayı sarf etmektedir.

Tıbbi Transferlerinizin Vazgeçilmez Adresi: Plures Air

Hastalarınızın herhangi bir şehre naklinde, genel afetlerde kullanılacak ambulans ihtiyaçlarınızda, organ ya da kan transferlerinizde, doktorların başka bir şehre taşınmasında ve benzeri tüm tıbbi tahliye ve transferlerinizde Çanakkale Havalimanı ambulans uçak kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Rotanız ister Çanakkale'ye isterseniz Çanakkale'den başka bir yöne olsun Plures Air yılların deneyimiyle yolculuğunuz süresince sizlerin yanı başında.

Plures Air bünyesindeki ambulans uçaklar ihtiyaç duyulabilecek tüm tıbbi ekipmanlarla donatılmış olup, yüksek hızda ve güvenli yolculuk vadetmektedir. Deneyimli kadrosu ve uzman ekibiyle gerçekleşecek yolculuklarınızda uzman tıbbi personeller uçuş süresince hastanızla yakinen ilgilenecektir. Hastanızın ihtiyacı olabilecek tüm ekstra ihtiyaçlarını da karşılamak için tek yapmanız gereken uçuş öncesi danışmanlarımıza isteklerinizi belirtmeniz.

Hizmetlerimizden faydalanmak ve hakkımızda detaylı bilgi almak için lütfen iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşın.

Plures Air'ın Çanakkale Havalimanı ambulans uçak kiralama hizmetiyle yarınlara sağlık ve güvenle uçun.

İletişim Formu