gökçeada-hava-uçak-ambulans

Çanakkale (Gökçeada) ambulans uçak kiralama hizmeti, bu bölgede yaşayan insanların aniden rahatsızlanması ya da çok acil müdahale edilmesi gerekilen kazalarda kullanılmaktadır. Önceki yıllara göre son yıllarda ülkemizde de sayısı gittikçe artan hava ambulansları, sağlık hizmetlerinde sıklıkla başvurulan bir araçtır. Bir saniyenin bile değerli olduğu çok kan kaybı, bilinç kaybı, kalp krizi gibi durumlarda hayati öneme sahip olan bu araçlar, resmi kurumlar tarafından kullanıldığı gibi özel kuruluşlar aracılığı ile de kiralanabilir.

Gökçeada Hakkında

Türkiye'nin en büyük adası olan Gökçeada, Çanakkale'nin ve Türkiye'nin en batı bölgesinde yer alır. Bu nedenle "Güneşin battığı yer" olarak anılan bu büyük ada, toplamda 10 köy ve 1 ilçe merkezinden oluşur. 300-400 yıllık zeytin ağaçları bulunan adada, tarım en büyük geçim kaynaklarından birisi. Daha iyi verim alabilmek için son dönemlerde organik tarıma geçilen adada, bu iş ile ilgilenen pek çok işletme de kurulmuştur. Organik tarımın yanında adada çok sayıda koyun ve keçiye de rastlamak mümkün. Tarımın yanında hayvancılığın da büyük bir geçim kaynağı olduğu adada, her daim taze kırmızı et tüketmek mümkün.

Tertemiz denizi ve kendine has coğrafik özellikleri ile önemli bir deniz sörfü merkezi konumunda olan Gökçeada, özellikle Bulgar sörfçülerin her yıl ziyaret ettiği bir yerdir. Dört tarafı deniz ile çevrili tam ada olan Gökçeda'da ulaşım, deniz yolu ve hava yolu ile yapılmaktadır. Çanakkale'den hareket eden bir adet deniz otobüsü ve arabalar için arabalı feribot ile adaya ulaşmak mümkün. Ada içinde ulaşım ise her türlü araç ile mümkündür.

Plures'ten Gökçeada Ambulans Uçak Kiralama Hizmeti

Gökçeada'da ulaşım, sadece deniz yolu ve hava yolu ile sağlandığı için kaza ya da hastalık gibi acil sağlık durumlarında, daha büyük bir hastaneye ulaşmak için ambulans uçaklar kullanılmalıdır. Hem zamandan tasarruf sağlayan hem de ilk müdahalenin yapılmasına olanak tanıyan bu araçlar sayesinde hastalar en hızlı ve en güvenilir şekilde sağlık kuruluşlarına ulaştırılır.

Plures Havacılık, ulaşımın zor olan adalar için özel olarak sunduğu ambulans uçak kiralama hizmetini, Çanakkale Gökçeada için de sunmaktadır. 1 adet doktor, 1 adet acil bakım teknikeri, 1 adet yoğun bakım ünitesi ile hastaya özel hizmet sunan bu araçlar ile en kısa sürede, hastanın tam teçhizatlı bir hastaneye ulaşması ve tedavisine başlanması sağlanmaktadır. Hastaya hava ambulansı içinde yapılan ilk müdahale ile sağlık kuruluşunda hemen tedaviye alınması ve tehlikeli bir durum var ise kontrol altında tutulması sağlanır.

Havacılık denilince ilk akla gelen isimlerden olan Plures, Çanakkale (Gökçeada) ambulans uçak kiralama hizmeti ile de her zaman yanınızda olacak.

İletişim Formu