ağrı-hava-uçak-ambulans

Plures Air sunduğu Ağrı ambulans uçak kiralama hizmeti ile Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'ni yüksek standartlarda özelleşmiş havacılık hizmetleri ile tanıştırıyor.

Tarih boyunca medeniyetlerin yol güzergahında yer alması sebebiyle önemli merkezlerden biri olan Ağrı, Avrupa'nın ve ülkemizin en yüksek dağını sınırları içerisinde barındırdığı gibi Tevrat'ta adı geçen Nuh Tufanı ve Ararat Dağı ile ilgisinden dolayı dünyada Ararat adı ile bilinmektedir.

Anadolu'nun her karışı gibi eski medeniyetlerin izini taşıyan şehir İshak Paşa Sarayı'nın görkemli yapısı başta olmak üzere çok sayıda tarihi ve kültürel yapı barındırmaktadır. Volkanik arazi üzerinde kurulan şehir, yüksek deprem risk bölgelerinden biridir.

Ağrı Ambulans Uçak Kiralama Hizmeti

Plures Air şehre Ağrı Havalimanı üzerinden ambulans uçak kiralama da dahil olmak üzere yurtiçi ve yurtdışı havacılık ihtiyacına özel hizmetler sunmaktadır. Bölgedeki ağır karasal iklimin kış aylarında yarattığı olumsuz etkilerin sağlık ulaşım ve taşımacılık ihtiyaçlarını engellememesi için tercih edebileceğiniz bu özel hizmet ile dünyanın herhangi bir yerindeki sağlık merkezine hızlı ve güvenli bir biçimde ulaşmanız planlanmıştır.

Acil Hava Ambulansı Kiralama Çözümleri

Plures Air özel jet uçakları ile acil ve planlı ihtiyaçlarınız için 7/24 sağlık ulaşım ve taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Son teknoloji ile donatılmış ambulans uçakları ve deneyimli sağlık, planlama ve uçuş personeli ile ihtiyaçlarınızın tam karşılığını alacağınız yüksek standartlardaki özel hizmet uygun fiyatları ile emrinizde.

Organ nakli taşımacılığı için de tercih edilebilen özel jetler aynı zamanda çığ, deprem gibi doğal afet durumlarında gözetim altında afetzedelerin en yakın sağlık kurumlarına sevki, sağlık personelinin bölgeye hızla ulaştırılması, sağlık ekipman ve ilaç yardımı için de tercih edilebilmektedir. Plures Air havacılık alanındaki deneyimlerinin yanı sıra afet gibi hassas durumlarda gösterdiği başarılı yönetimle en zor anlarda bile sunduğu pratik ve işlevsel çözümlerle yanınızda olmaya devam ediyor.

Şirketimizin diğer havacılık hizmetleri hakkında bilgi almak ve Ağrı ambulans uçak kiralama hizmeti ile sunulan ayrıcalık ve avantajlardan yararlanmak için 7/24 çalışan müşteri temsilcilerimize telefon ya da online talep formu ile ulaşmanız yeterlidir.

İletişim Formu