adana-hava-uçak-ambulans

Plures Air'ın Adana Havalimanı ambulans uçak kiralama hizmetinden yararlanarak nakillerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. On yılı aşkın tecrübesiyle Plures, profesyonel hizmet anlayışıyla sağlığınızı koruyor, geleceğe güvenle uçuyor.

Nerede İhtiyaç Duyarsanız, Plures Orada

Ambulans uçak kiralamaya ihtiyaç duyduğunuz her acil durumda Plures Air, Adana'da da yanı başınızda. Plures Air'ın bu hizmetinden Adana'dan gerçekleştireceğiniz tüm tıbbi nakillerinizde faydalanabilirsiniz. Tersi istikamet söz konusu olduğunda da yine Adana Havalimanı'na giden yolu Plures Air ile birlikte hızla ve güvenle kat edebilirsiniz. Uluslararası havalimanlarıyla köprü kuran Plures sayesinde yurt dışına ya da yurt dışından Adana bağlantılı hasta nakillerinizin yüksek hız ve konforda gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Tıbbi İçerikli Tüm Nakil İhtiyaçlarınızda Bizi Arayın

Adana merkezli tüm nakil işlemlerinizde, kara yolu ile ulaşımın mümkün olmadığı ya da naklin acil olarak gerçekleştirilmesi gerektiğinde; kişisel tercihlerinizde ya da yolculuğunuzun konforlu ve güvenli geçmesini istediğinizde Adana Havalimanı ambulans uçak kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Plures Air deneyimli kadrosu, uzman ekibi ve tıbbi personeliyle bünyesindeki özel olarak kiralama hizmetindeki uçaklardan size en uygun olanı hizmetinize sunmak için hazırdır. Uçuş öncesi bizlere bildirmeniz durumunda da Plures rahat ve güvenli bir yolculuk geçirmeniz için ekstra tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek donanımdadır.

Plures Air ile hasta nakil işlemlerinizin dışında tüm tıbbi nakillerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. 7 gün 24 saat kiralama talebinde bulunabileceğiniz uçaklarımızla organ ya da kan taşıyabilir, istediğiniz doktorun kısa bir süre içerisinde hastanızın bulunduğu yere gelmesini sağlayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için lütfen telefon numaralarımızı arayarak ya da talep formumuzu doldurarak bize ulaşın. Adana Havalimanı ambulans uçak hizmetimizden faydalanın, sevdiklerinizi yarı yolda bırakmayın.

İletişim Formu